Fixcatering.pl - catering dietetyczny. Zawsze pod ręką...

NASZA MISJA

Kochamy dla Was gotować!Codziennie świeżo

Każdego dnia posiłki są przygotowywane ze świeżych i wysokiej jakości produktów a następnie pakowane do plastikowych opakowań.


Szybkie przygotowanie

Opakowania przystosowane są do podgrzewania ich w mikrofalówce po ściągnięciu folii. Na każdym opakowaniu umieszczony jest opis co dla Państwa przygotowaliśmy.


Dostawa pod drzwi

Zestaw 5 posiłków pakowany jest w torbę papierową a następnie dostarczany do klienta pod wskazany adres. Dostarczamy catering do firm oraz do domu.

O Nas

Fixcatering.pl

Fix catering – catering dietetyczny to dieta złożona z 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków, które dostarczane są każdego dnia pod wskazany adres klienta. Codziennie przygotowujemy dla Państwa świeże, zdrowe, smaczne oraz urozmaicone dania.

Naszą dewizą jest: „Jedz zdrowo, smacznie i chudnij!”

post_01

Zamów dietę

Zacznij swoją dietę już dziś. Wybierz swój plan i zamów wygodnie online. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

Drodzy klienci, informujemy, że w związku ze zbliżającymi się świętami planujemy przerwę w dostawach cateringu. Ostatnia dostawa w roku 2019 odbędzie się na dzień 23.12( poniedziałek), kolejne dostawy rozpoczną się na dzień 7.01.2020 r.(wtorek). Wszelkie niewykorzystane przez Państwa dni przejdą automatycznie na nowy rok. Przepraszamy za utrudnienia.